سالمندان در کرج ، خانه سالمندان کرج ، سالمند در کرج ، آسایشگاه سالمندان خردمند، مرکز توانبخشی و مراقبت شبانه روزی سالمندان و معلولین در کرج
1397/01/13 11:26

مشکلات جنسی

مشکلات جنسی از بیماری های مقاربتی تا از دست دادن میل جنسی متغییر است. برای فهمیدن مشکل خود به موارد زیر توجه کنید:

کلیات مشکلات جنسی

 

    مشکلات جنسی زنان: هر مشکل جنسی که بیش از چند هفته ادامه یابد نیاز به مراقبت و مراجعه به پزشک دارد. پزشک با دادن دارو و یا دیگر درمان ها بیماری را درمان و یا با توجه به نوع مشکل به بیمار مشاور پزشکی میدهد.

    اختلالات آلت تناسلی مرد: دو اختلال اولیه آلت تناسلی مرد را تخت تاثیر قرار میدهد. که عبارتند از اختلال آلت تناسلی و اختلال در بیضه ها. این اختلالات می تواند رابطه جنسی مرد و زایایی او را تحت تاثیر قرار دهد.

    بیماری های مقاربتی: بیماری های مقاربتی (STD) بیماری است که در صورت داشتن رابطه جنسی با کسی که بیماری مقاربتی داشته باشد منتقل می شود. بیماری های مقاربتی از طریق رابطه جنسی مقعدی، دهانی ، واژنی و از طریق آلت تناسلی مردانه منتقل می شود.

    سو استفاده جنسی و تجاوز به زنان: خشونت علیه زنان توسط هر شخصی که صورت پذیرد عملی اشتباه است ، این شخص می تواند دوست پسر ، دوست دختر ، همسر و یا دوست پسر سابق ، اعضای خانواده،  آشنا و یا یک غریبه باشد. در هر شکل زن در این قضیه مقصر نیست.

    راهنمای تصویری بیماری های مقاربتی: علایم هرپس تناسلی ، زگیل تناسلی ، سوزاک ، کلامیدیا ، گال ، اچ آی وی / ایدز و دیگر بیماری های مقاربتی توسط ویراستار پزشکی اراده شده است.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :