آسایشگاه سالمندان خردمند، مرکز توانبخشی و مراقبت شبانه روزی سالمندان و معلولین در کرج
1397/01/13 11:17

مشکلات جنسی زنان

چه موقع به دنبال مراقبت های پزشکی باشیم

 

همه ی مشکلات جنسی به توجه و مراقبت درمانی نیاز ندارند. بسیاری از افراد به مشکلات جنسی موقتی مبتلا می شوند که به دلیل مشکلات پزشکی، استرس و اضطراب در سایر قسمت های زندگی آنها است. اگر به دلیل مشکلی مضطرب باشید یا بترسید رابطه ی شما در معرض تهدید باشد، از اینکه به دنبال کمک از بیرون باشید، نترسید و یا خجالت نکشید. اگر پزشک شما نتواند فراتر از مشکلات جسمانی به شما کمک کند، یک مشاور بهداشت روانی می تواند به شما کمک کند یا شما را در مسیر درست قرار دهد.

 

هر گونه مشکل جنسی که بیش از یک هفته طول بکشد، بهتر است با پزشک در میان گذاشته شود. او می تواند دلایل پزشکی یا دلایل مربوط به مصرف دارو را از میان ببرد و برای حل انواع دیگر مشکلات، مشاوره هایی ارائه دهد. پزشک شما می تواند شما را به سایر متخصصان، مانند روان درمانگر، مشاور ازدواج، و یا درمانگر جنسی معرفی نماید.

برخی از مشکلات نیاز به توجه فوری دارند:

 

    اگر آمیزش به طور ناگهانی دردناک شود و قبلاً اینطور نبوده است، به عنوان مثال، ممکن است به عفونت یا سایر بیماری ها مبتلا شده باشید که به توجه فوری نیاز داشته باشد.

    اگر شما دلیلی بر این باور دارید که به بیماری مقاربتی مبتلا هستید، شما و همسرتان شما هر دو باید بلافاصله درمان شوید، زیرا ممکن است هر کدام از شما به بیماری مبتلا باشید.

    در صورت وجود هر یک از واکنش های غیر معمول به فعالیت جنسی، مانند سر درد، درد مختصر قفسه ی سینه، یا درد در نقاط دیگر بدن، به پزشک مراجعه شود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :